Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

REDFLEXsmartviewplus

REDFLEXsmartviewplus_icon
MATERIAŁY REKLAMOWE
icon download pdf

Opis

REDFLEXsmartviewplusREDFLEXSmartViewPlus to inteligentne oprogramowanie do zarządzania całym procesem mandatowym (poniżej 1 mln zdarzeń rocznie).

Umożliwia ono odszyfrowanie i przeglądanie zbiorów danych z kamery rejestrującej wykroczenia, w celu przeprowadzenia postępowania mandatowego, w tym generowanie mandatów.

Pliki danych otwiera się poprzez interfejs zbliżony wyglądem do Eksploratora plików Windows, który obsługuje wszystkie niezbędne funkcje (w tym automatyczną obsługę baz danych CEPiK i PESEL).

Na ekranie można przeglądać dane i obrazy. Do obróbki zdjęć służą polecenia takie jak zoom (powiększenie i pomniejszenie), kadrowanie, jasność, kontrast i korekcja współczynnika gamma, itp.

Program może generować i wyświetlać pliki z obrazami i danymi o zdarzeniach w formacie edytora Word, do których przy użyciu edytowalnych szablonów są automatycznie wprowadzane numery tablic rejestracyjnych pojazdów.

Dokumenty z wprowadzonymi danymi o pojeździe i właścicielu można następnie wydrukować.

REDFLEXSmartViewPlus umożliwia również dodatkową niezależną weryfikację prędkości samochodu na podstawie wykonanych zdjęć. Gdy wykroczenie zostanie potwierdzone osobne oprogramowanie weryfikuje dane kierującego.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo