Prędkość

Brak obrazka

REDFLEXradarcam

MATERIAŁY REKLAMOWE

Brak obrazka

REDFLEXradarcam to jeden z najnowocześniejszych mobilnych fotoradarów, dostępnych na rynku. Fotoradar może być montowany na statywie i w pojeździe. Możliwość różnorodnego zastosowania sprawia, że REDFLEXradarcam jest idealnym rozwiązaniem do użytkowania w wielu różnych sytuacjach i lokalizacjach.

Redflex stosuje cyfrowe kamery o dużej rozdzielczości z niezależnymi zestawami lamp błyskowych (światło białe lub w podczerwieni), duże interfejsy z ekranami dotykowymi, umożliwiającymi otrzymywanie wyników w czasie rzeczywistym, synchronizację przy użyciu zegarów atomowych, system radarów z ukośną wiązką, stosowany w mobilnej kontroli prędkości oraz odbiornik GPS do śledzenia pozycji przyrządu.

Zestawy mobilne mogą być używane w wielu różnych typach samochodów. W ich skład wchodzą uchwyty do montażu na zderzaku, wsporniki do umieszczenia urządzeń zgodnie z kierunkiem jazdy i w kierunku przeciwnym, systemy zasilania z instalacji samochodowej oraz różne uchwyty paneli kontrolnych (CCU), umożliwiające operatorowi pracę w różnych miejscach w pojeździe (przedni fotel pasażera, fotel kierowcy, siedzenie tylne lub z tyłu furgonetki).