Multimedia

Brak obrazka
Testy w KWP Katowice

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Nowy sprzęt Pomorskiej Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
411 mierników Ultralyte dla Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Forum Antyradary o TruCAM-ie

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
TruCAM w Straży Miejskiej w Trzebnicy

Zobacz więcej

ANPR

Brak obrazka

ANPR NDI-RS

MATERIAŁY REKLAMOWE

Brak obrazka

 

KAMERA C320

Urządzenie C320 jest przeznaczone do stałego montażu nad drogą. Zastosowanie dwóch kamer (kolorowa i monochromatyczna), oświetlacza podczerwieni oraz zmiennoogniskowych obiektywów pozwala na adaptację kamery w różnych lokalizacjach i warunkach pogodowych oraz oświetleniowych (również w nocy). Dzięki wbudowanemu oświetlaczowi podczerwieni i układom filtracyjnym, urządzenie eliminuje ograniczenia związane z odbiciami światła słonecznego i światłem reflektorów samochodowych. Wymaga zastosowania dodatkowego procesora przetwarzającego obraz.

DANE TECHNICZNE:

C320-SPECYFIKACJA.pdf

KAMERA iC320

 

Kamera iC320 została zaprojektowana w oparciu o urządzenie C320. Wbudowany procesor przetwarzający obraz i własny system łączności pozwalają urządzeniu na autonomiczne działanie i wysyłanie informacji o rozpoznanych tablicach bezpośrednio do serwera. Rozbudowany moduł komunikacyjny pozwala na podłączenie urządzenia za pośrednictwem portu Ethernet, jak również bezprzewodowo używając sieci WiFi, 3G i 4G-LTE.

DANE TECHNICZNE:

iC320-SPECYFIKACJA.pdf

PROCESOR SC-IV

 SC -IV jest kompaktowym i wytrzymałym procesorem ANPR przeznaczonym do montażu w systemach z kamerami zamontowanymi na stałe. Obsługuje do 4 kamer ANPR serii C3. SC - IV został specjalnie zaprojektowany, aby wytrzymać ekstremalne warunki środowiskowe i wahania temperatury dla globalnego zastosowania. SC - IV obsługuje do ośmiu oddzielnych wejść wideo ( 4 kamery ANPR), zapewniając zdolność do rozpoznawania tablic na podstawie zdjęć kolorowych jak i w podczerwieni. SC - IV ma możliwość lokalnego przechowywania do 2 milionów rekordów zawierających zdjęcie, datę i czas, współrzędne GPS, rozpoznany numer rejestracyjny, unikalny identyfikator zdarzenia i inne dane. Dostęp do listy poszukiwanych pojazdów jest zapewniany przez szyfrowane połączenie z serwerem np. VISCE™. Kompaktowy rozmiar SC- IV pozwala na montaż w dowolnych lokalizacjach, takich jak słupy, oświetlenie uliczne, ściany, mosty itp. Wykonany z wytrzymałego aluminium , wyposażony w radiator, SC-IV jest zaprojektowany do działania w ekstremalnych warunkach (IP67). Przetworzone dane mogą być przesyłane do serwera za pośrednictwem sieci WLAN, GPRS, 3G, 4G. Istnieje również możliwość pobrania danych za pośrednictwem USB lub sieci Ethernet. Zastosowanie procesora Intel Core i7 zwiększa szybkość rozpoznawania tablic, przetwarzania i przesyłania danych oraz zarządzania systemem. Zdolność SC-IV do jednoczesnego przetwarzania danych z czterech 4 urządzeń ANPR serii C3 (8 kamer) powala na zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów systemu ANPR.

DANE TECHNICZNE:

SP-IV_SPECYFIKACJA.pdf