Multimedia

Brak obrazka
Testy w KWP Katowice

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Nowy sprzęt Pomorskiej Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
411 mierników Ultralyte dla Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Forum Antyradary o TruCAM-ie

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
TruCAM w Straży Miejskiej w Trzebnicy

Zobacz więcej

ANPR

Brak obrazka

ANPR NDI-RS

MATERIAŁY REKLAMOWE

Brak obrazka

 

Urządzenia ANPR mogą zostać zainstalowane na samochodach i kontrolować dowolnie wybraną ulicę, w zależności od tego gdzie zostanie zaparkowany radiowóz wyposażony w system ANPR.

KAMERA V220

Kamera V220 jest przenośnym urządzeniem przeznaczonym do montażu na samochodach. Współpracując z procesorem rozpoznającym tablice rejestracyjne i komputerem wyposażonym w oprogramowanie SpeedPlate lub VeriPlate umożliwia rejestrację tablic rejestracyjnych z dowolnego punktu, w którym zostanie ustawiony samochód wyposażony w system ANPR. Podstawowy model wyposażony jest w kamerę monochromatyczną i oświetlacz podczerwieni. Jako opcja dostępna jest kolorowa kamera, służąca do podglądu rejestrowanego obrazu.

DANE TECHNICZNE:

V220_-_SPECYFIKACJA.pdf

FRAME GRABBER TG-X200

TG-X200 jest urządzeniem przechwytującym klatki z kamer systemu ANPR podłączanym do portu USB. Urządzenie obsługuje do 4 wejść wideo. Obraz jest multipleksowany i przesyłany do komputera za pośrednictwem jednego portu USB.

DANE TECHNICZNE:

SPECYFIKACJA_TG-X200.pdf

PROCESOR VP-300

VP - 300 to procesor ANPR zaprojektowany, aby wytrzymać wymagające warunki pojazdu patrolowego. VP - 300 obsługuje sygnał z maksymalnie czterech urządzeń V - 220 (8 kanałów wideo). Procesor VP - 300 odbiera obrazy z kamer i wykorzystuje potężny silnik rozpoznawania Talon™ ANPR, który lokalizuje tablice rejestracyjne i rozpoznaje numer rejestracyjny . Interfejs użytkownika VeriPlate™ lub SpeedPlate™ sprawdza przetworzone dane z bazą danych systemu VISCE™ i alarmuje w przypadku wykrycia poszukiwanego samochodu.

DANE TECHNICZNE:

VP-300_SPECYFIKACJA.pdf