Multimedia

Brak obrazka
Testy w KWP Katowice

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Nowy sprzęt Pomorskiej Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
411 mierników Ultralyte dla Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Forum Antyradary o TruCAM-ie

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
TruCAM w Straży Miejskiej w Trzebnicy

Zobacz więcej

ANPR

Brak obrazka

ANPR NDI-RS

MATERIAŁY REKLAMOWE

Brak obrazka

 

TALON

Talon jest silnikiem ANPR cechującym się jednym z najwyższych współczynników poprawnie rozpoznanych tablic na świecie. Powstał blisko 20 lat temu i od tamtej pory jest ciągle udoskonalany. Talon może działać na każdym urządzeniu wyposażonym w frame grabber i system Windows (komputery PC i laptopy). Silnik obsługuje jednocześnie kilka kamer, co pozwala na jednoczesne kontrolowanie kilku pasów ruchu i optymalne dobranie wydajność w zależności od natężenia ruchu i szybkości pojazdów. Dzięki zastosowaniu sieci neuronowych, Talon zapewnia jedne z najwyższych współczynników dokładność i szybkości rozpoznawania w branży. Wprowadzenie skomplikowanych algorytmów przetwarzania obrazu i analizy klatek, Talon jest w stanie rozpoznać niewyraźne, zniekształcone i brudne tablice rejestracyjne we wszystkich warunkach pogodowych z wysokim i ciągle poprawiającym się współczynnikiem dokładności rozpoznawania. Ze względu na stosowanie skali szarości w dopasowywaniu znaków zapewnia lepszą skuteczność niż metody binarne lub OCR. Talon może przesyłać przechwycone dane na wiele sposobów, w tym do bazy danych SQL, gdzie informacje mogą zostać porównane z listą poszukiwanych samochodów. W przypadku pozytywnego dopasowania system może wygenerować alarm wizualny i dźwiękowe. Po zweryfikowaniu alarmu dane są przesyłane za pośrednictwem sieci LAN / WLAN / GPRS lub 3G do archiwum lub do dalszego postępowania. Przy użyciu zaawansowanych technik kontekstowej analizy probabilistycznej, system może być skonfigurowany do rozpoznawania tablic rejestracyjnych z różnych krajów, umożliwiając szybkie wdrożenie w nowych krajach. Talon może być dostarczany jako samodzielny silnik ANPR, lub osadzony w aplikacji firm trzecich. NDI-RS oferuje również pełny pakiet oprogramowania dla porządku i bezpieczeństwa publicznego, kontroli dostępu, jak również ITS.

SPECYFIKACJA:

SPECYFIKACJA_-_TALON.pdf

VERIPLATE

VeriPlate jest najbardziej intuicyjnym i bogatym w funkcje interfejsem użytkownika dostępnym dla mobilnych systemów ANPR. VeriPlate jest zaprojektowany do łatwego i efektywnego działania przy minimalnym nakładzie szkolenia. Posiada przejrzysty i przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny umożliwiający łatwy dostęp do wszystkich funkcji. VeriPlate jest zoptymalizowany do pracy z obecnym w samochodzie laptopem lub mobilnym terminalem danych, umożliwia bezproblemową integrację z innymi systemami jednocześnie nie wpływając na ich działanie. System jest przeznaczony do pracy w tle, dzięki czemu użytkownik może używać innego oprogramowania w trakcie działania VeriPlate. W przypadku dopasowania tablicy rejestracyjnej do numeru występującego w rejestrze samochodów poszukiwanych, system wygeneruje powiadomienie na ekranie i sygnał dźwiękowy wskazujący pojazd i jego numer rejestracyjny.

VISCE (Vehicle Intelligence Server and Communications Engine)

VISCE to serwer zarządzający systemem ANPR. Jego główne zadania i możliwości to:

  • Zarządzanie listami samochodów poszukiwanych
  • Udostępnianie list samochodów poszukiwanych do urządzeń stacjonarnych i mobilnych
  • Administracja użytkownikami systemu, współdzielenie bazy danych pomiędzy różnymi służbami
  • Przechowywanie i analiza danych zebranych przez system ANPR
  • Silnik bazy danych SQL umożliwiający eksport w formacie XML

Zastosowanie zintegrowanego systemu ANPR produkcji NDI pozwala na efektywne zarządzanie informacjami gromadzonymi przez urządzania rozlokowane na drogach. ANPR jest narzędziem, które umożliwia służbom bezpieczeństwa publicznego skuteczne działanie w celu ograniczenia przestępczości.