Multimedia

Brak obrazka
Testy w KWP Katowice

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Nowy sprzęt Pomorskiej Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
411 mierników Ultralyte dla Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Forum Antyradary o TruCAM-ie

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
TruCAM w Straży Miejskiej w Trzebnicy

Zobacz więcej

Nota prawna

Warunki i Zastrzeżenia

Serwis internetowy zawiera informacje o produktach oraz usługach firmy Safety Camera Systems sp. z o.o., z których nie wszystkie są dostępne w każdym kraju.


Safety Camera Systems sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby umieszczone w serwisie internetowym informacje były ścisłe i uzupełniane na bieżąco.


Pomimo tego nie możemy zagwarantować, że informacje umieszczone w niniejszym serwisie są kompletne i prawidłowe. Prosimy pamiętać, że informacje podane tutaj mogą być już nieaktualne. Safety Camera Systems Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za następstwa korzystania z serwisu internetowego oraz jego zawartości.


Prawa autorskie do materiałów zawartych w niniejszym serwisie przysługują Safety Camera Systems sp. z o.o.


Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie mogą odbywać się wyłącznie w celach niekomercyjnych oraz dla użytku własnego.


Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


Safety Camera Systems sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie informacje zamieszczone w serwisie bez jej zgody lub przez nią nieopracowywane.


Dostęp oraz korzystanie z tej Witryny podlega następującym warunkom i zastrzeżeniom oraz wszystkim odpowiednim przepisom. Łącząc się z Witryną i przeglądając ją, akceptuje się bez zastrzeżeń i ograniczeń wszystkie Warunki i Zastrzeżenia oraz przyjmuje się do wiadomości, że wszystkie inne uzgodnienia pomiędzy użytkownikiem a Safety Camera Systems sp. z o.o. nie mają mocy ani skutków prawnych.