Prędkość

Brak obrazka

LTI 20-20 Ultralyte

Laserowy przyrząd LTI 20-20 Ultralyte 100LR posiada Zatwierdzenie Typu Głównego Urzędu Miar nr PLT0740 i jest na standardowym wyposażeniu policji w ponad 70 krajach, w tym na terenie całej Unii Europejskiej.

Zobacz więcej
Brak obrazka

LTI 20/20 TruSpeed

Laserowy miernik prędkości LTI 20/20 Truspeed to następca legendarnego przyrządu Ultralyte, który został wyposażony m.in. w pamięć wewnętrzną, zegar czasu rzeczywistego oraz w funkcję wykrywania urządzeń zakłócających pracę lasera (opcja DC).

Zobacz więcej
Brak obrazka

LTI 20/20 TruCAM

TruCAM to połączenie laserowego miernika prędkości Truspeed z kamerą video, rejestrująca multi-wykroczenia na drodze.

Zobacz więcej
Brak obrazka

REDFLEXspeed

Stacjonarny system do kontroli ruchu drogowego, wykorzystujący do pomiarów prędkości pojazdów w ruchu cyfrowe pętle indukcyjne lub czujniki piezo, instalowane w jezdni.

Zobacz więcej
Brak obrazka

REDFLEXred-speed

Jedyny taki system na świecie, rejestrujący wykroczenia na skrzyżowaniach (nadmierna prędkość i/lub przejazd na czerwonym świetle) od przodu i z tyłu w tym samym cyklu pomiarowym oraz film video z każdego zdarzenia.

Zobacz więcej
Brak obrazka

REDFLEXradarcam

REDFLEXradarcam to jeden z najnowocześniejszych mobilnych fotoradarów, dostępnych na rynku. Fotoradar może być montowany na statywie i w pojeździe. Jest wyposażony m.in. w GPS, kamerę 12 Mpx oraz szybkostrzelny flesz.

Zobacz więcej
Brak obrazka

REDFLEXspeed Radar

REDFLEXspeed Radar jest wiodącym na świecie stacjonarnym radarowym systemem do rejestracji wykroczeń w ruchu drogowym, polegających na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości przez kierującego pojazdem.

Zobacz więcej
Brak obrazka

REDFLEXpoint-to-point

Stacjonarny system pomiaru prędkości na odcinku drogi REDFLEXpoint-to-point dostarcza danych statystycznych i rejestruje pojazdy przekraczające prędkość na zadanym odcinku między dwoma punktami.

Zobacz więcej
‹ Poprzednia strona | 1 | Następna strona ›