Multimedia

Brak obrazka
Testy w KWP Katowice

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Nowy sprzęt Pomorskiej Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
411 mierników Ultralyte dla Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Forum Antyradary o TruCAM-ie

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
TruCAM w Straży Miejskiej w Trzebnicy

Zobacz więcej

Software

Brak obrazka

REDFLEXdcms

MATERIAŁY REKLAMOWE

Brak obrazka

Cyfrowy system zarządzania kamerami (DCMS) służy do zdalnego monitorowania sieci kamer przeznaczonych do kontroli ruchu drogowego.

System w czasie rzeczywistym kontroluje warunki pracy kamer i przekazuje komunikaty ostrzegawcze. Pozwala również na przegląd statystyk ruchu i transmisję dzienników zdarzeń.

Instalowany jest zazwyczaj w odpowiednio zabezpieczonych pomieszczeniach w budynkach administracji lokalnej.

Istotną jego zaletą jest możliwość włączenia do sieci monitoringu nieograniczonej ilości systemów kamer umożliwiając w ten sposób nadzorowanie kilkuset kamer służących do kontroli ruchu pojazdów.

Dostęp do systemu REDFLEXdcms realizowany jest przez sieciową przeglądarkę DCMS. Użytkownik ma możliwość konfiguracji wszystkich najważniejszych funkcji: zdalnego monitorowania kamer oraz pobierania i magazynowania danych.

Ponadto może, w zależności od posiadanych uprawnień, zarządzać połączeniami kamer. Typową sytuacją jest umieszczenie terminala systemu w głównym centrum kontroli, zarządzającym danymi o wykroczeniach.

Ze względu na charakter monitoringu DCMS kamery są kontrolowane średnio co dwie minuty, w związku z czym używane aplikacje komunikacyjne wymagają stałego dostępu sieciowego, np. ADSL, połączenia światłowodowego lub VPN.