Multimedia

Brak obrazka
Testy w KWP Katowice

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Nowy sprzęt Pomorskiej Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
411 mierników Ultralyte dla Policji

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
Forum Antyradary o TruCAM-ie

Zobacz więcej Strona zewnętrzna
Brak obrazka
TruCAM w Straży Miejskiej w Trzebnicy

Zobacz więcej

Czerwone światło

Brak obrazka

REDFLEXrail

MATERIAŁY REKLAMOWE

Brak obrazka

Zatwierdzenie Typu GUM nr PLT0720

REDFLEXrail jest jedynym na rynku wdrożonym systemem monitorowania przejazdów kolejowych. W pełni konfigurowalny, z detekcją i zapisem video, REDFLEXrail jest zsynchronizowany z fazą światła, zapewniając również pomiar prędkości z ustalonym progiem wyzwolenia.REDFLEXrail jest systemem monitoringu czerwonego światła, który potrafi przewidzieć miejsce zatrzymania pojazdu przy włączonych czerwonych światłach ostrzegawczych na przejeździe kolejowym.

Wykrywa również próby objechania zamkniętych barier oraz wykonuje zdjęcia pojazdów przebywających w zamkniętym obszarze przejazdu kolejowego, powodując zator.

System jest zdolny wykonać wysokiej jakości zdjęcia wielu pojazdów, z czytelnymi tablicami rejestracyjnymi i widocznymi twarzami kierowców, na wypadek gdyby więcej niż jeden pojazd naruszyło strefę zamkniętą.

Dostępne systemy detekcji to pętle indukcyjne, pętle magnetyczne oraz pętle video. System jest również wyposażony w mikrofon, rejestrujący odgłosy nadjeżdżającego pociągu oraz pojazdów.

REDFLEXrail zapewnia doskonałą jakość pomiarów, spełniającą wszelkie wymogi wynikające z umiejscowienia systemu oraz dostarcza cyfrowych dowodów, których wysoka jakość znalazła potwierdzenie w procesach sądowych m.in. na terenie USA i Australii.