Prędkość

Brak obrazka

LTI 20-20 Ultralyte

MATERIAŁY REKLAMOWE

Brak obrazka

Zatwierdzenie Typu GUM nr PLT0740

Laserowy przyrząd LTI 20-20 Ultralyte 100LR posiada Zatwierdzenie Typu Głównego Urzędu Miar nr PLT0740 i jest ręcznym miernikiem prędkości i odległości. Dokonuje on pomiaru i wyświetla prędkość poruszającego się pojazdu jak i odległość w jakiej pomiar ten został wykonany. Ponadto wyświetla czas w sekundach od momentu wykonania pomiaru.

Połączenie wiarygodności i precyzji laserowego pomiaru prędkości z funkcjonalnością i prostotą obsługi zdecydowały o wielkim sukcesie Ultralyte. Jest on na standardowym wyposażeniu policji w ponad 70 krajach, w tym na terenie całej Unii Europejskiej (m.in. Francji, Wiekiej Brytanii, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Czechach, Słowenii, Austrii, a także w Polsce).

Ze względu na specyfikę, opatentowanego przez firmę LTI, laserowego pomiaru prędkości pojazdów w ruchu, Ultralyte jest skuteczny w ściganiu wykroczeń drogowych na każdym rodzaju drogi, niezależnie od liczby pojazdów w zasięgu pomiaru oraz rodzaju zabudowy.

W odróżnieniu od klasycznego radarowego miernika prędkości, przy użyciu UltraLyte to policjant decyduje o wyborze celu pomiaru a nie samo urządzenie.