Prędkość

Brak obrazka

LTI 20/20 TruCAM

Zatwierdzenie Typu GUM nr PLT09118

Najbardziej zaawansowane, kompaktowe urządzenie, łączące w sobie funkcje wideokamery, aparatu cyfrowego, laserowego pomiaru prędkości.

Połączenie wysoce precyzyjnej technologii detekcji prędkości oraz rejestracji wideo i zdjęć w kolorze sprawia, że TruCAM staje się rewolucyjnym i kompleksowym rozwiązaniem dla funkcjonariuszy służb, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach.TruCAM gromadzi pełen zestaw dowodów zarejestrowanych kamerą wideo, a obraz o wysokiej rozdzielczości umożliwia identyfikację marki pojazdu, numeru tablicy rejestracyjnej oraz,
w sprzyjających warunkach, twarzy kierowcy.

TruCAM to coś więcej niż laser do pomiarów prędkości i kamera wideo. Dane, które generuje, mogą być wprowadzane do bazy Systemu Informacji Geograficznej (GIS).

Dzięki korzystaniu z GPS TruCAM automatycznie tworzy informacje, dotyczące lokalizacji, przy każdym jego użyciu na drodze. Uzyskane w ten sposób dane usprawniają zarządzanie całym procesem mandatowym i logistycznym w obszarze BRD.TruCAM unieszkodliwia urządzenia zakłócające prace lasera (tzw. jammery) oraz zapewnia szyfrowanie danych, dzięki czemu dowody zawsze będą bezpieczne.